jak KAL funguje

Všechny naposledy zařazené položky najdete na zvláštní stránce NOVINKY. Novinky jsou vesměs zařazovány pouze na této stránce a až s novou dávkou novinek se přesunují do jednotlivých položek nabídky. Zboží je doplňováno vždy hromadně, ve zcela nepravidelných intervalech.

Pouze v prvních čtyřech sekcích nabídky KNIHY (Lege artis, Koudelka, Klíma, Váchal) plus u všeho, od čeho máme více kusů (standardně tedy třeba u nových knih apod.) jsou přírůstky publikovány souběžně s Novinkami, někdy dokonce naopak i dříve, než jsou zveřejněny tam.

Na všech stránkách včetně NOVINEK u zboží, které máme skladem v jediném exempláři, po jeho objednáni při nejbližší příležitosti doplňujeme poznámku ZADÁNO (titul je sice i nadále možné zkusit rezervovat pro případ, že by ho původní zájemce neodebral, ale je třeba počítat s nevelkou perspektivou úspěchu). Po uhrazení je položka z nabídky odstraněna zcela. Při další porci nově zařazeného zboží jsou zbytky předchozích novinek rozděleny do příslušných oddílů KAL.

K avizování novinek se můžete přihlásit se na adrese novinky@lege.cz. S každým zařazením nové várky zboží (k čemuž momentálně dochází zhruba 6x až 8x ročně) vám zašleme stručný e-mail. Žádná jiná sdělení nikdy zasílat nebudeme a samozřejmě garantujeme, že váš e-mail nikomu jinému neposkytneme.
K registraci stačí samotná e-mailová adresa, z níž zprávu odešlete. Jméno ani jiné kontaktní údaje netřeba uvádět. Do předmětu či textu napište jen: "přihlašuji se" / "odhlašuji se".

Na prohledávání obsahu otevřené stránky nejlépe slouží prosté Ctrl+F.
Vyhledávání v záhlaví prohledá všechny stránky webu LAW, nikoli jen KAL.

Obsah oddílů v rámci stránky je uspořádán hierarchicky - kupříkladu klímovské bibliofilie jsou řazeny v Klímovi, nikoli v nižším oddílu Bibliofilie, v němž se už neopakují (výjimkou jsou jen nové knihy Lege artis zařazené nejprve pohromadě úplně na začátku a podruhé níže v příslušných oddílech).

Nejsme bohužel efektivně schopni evidovat občasné prosby našich zákazníků o subskribce chystaných titulů či provozovat klasickou záznamovou (desideratní) agendu, takže tyto služby nenabízíme.
Úvodní menu KAL

Hlavní menu LAW