NOVINKY - změny od května 2018


Vážení zákazníci,

od listopadu 2001 sloužila stránka NOVINKY našim "štamgastům" k jednoduchému informování o nově zařazených položkách nabídky antikvariátu pomocí služby WOKO.CZ. Ta od 30. dubna 2018 skončila a žádnou podobně jednoduchou se nám bohužel objevit nepodařilo.

Místo toho nyní nabízíme možnost přihlásit se k avizování novinek na adrese novinky@lege.cz. Současně s každým zařazením nové várky zboží (k čemuž momentálně dochází zhruba jednou za kvartál) vám o tomto faktu zašleme stručný e-mail. Žádná jiná sdělení nikdy zasílat nebudeme a samozřejmě garantujeme, že váš e-mail nikomu jinému neposkytneme.
K registraci stačí samotná adresa, z níž zprávu odešlete. Své jméno ani jakékoli kontaktní údaje neposílejte. Do předmětu či textu napište jen: "přihlašuji se" / "odhlašuji se".

Současně s tím se mění i způsob, jakým stránka NOVINKY po léta fungovala.
Protože woko registrovalo a hlásilo subskribentům každou změnu jako novou aktualizaci, musela zůstávat nedotčená až do další várky novinek, aby negenerovala falešné poplachy.
Aktuální stav zamluvených a prodaných titulů tedy musel být registrován v novinkách duplicitně zařazených do jednotlivých oddílů, což pochopitelně občas vedlo k nejasnostem, co z toho je vlastně ještě k mání.

Od nynějška tedy budou novinky všeho druhu zařazovány pouze na této stránce, kde se po objednání u položky objeví tradiční "ZADÁNO" a po zaplacení odsud bude obratem odstraněna. Při další porci nově zařazeného zboží pak budou zbytky předchozích novinek rozděleny do příslušných oddílů KAL, jako tomu bylo doposud.

Pouze v prvních čtyřech sekcích nabídky KNIHY (Lege artis, Koudelka, Klíma, Váchal) plus u všeho, od čeho budeme mít více kusů (standardně tedy třeba u DAT KALU, nových knih apod.) budou přírůstky publikovány souběžně s Novinkami, někdy dokonce naopak i dříve, než budou zveřejněny zde.

Úvodní menu KAL

Hlavní menu LAW