vyhledávání na stránkách LAWPo zadání hledaného slova se otevřou výsledky standardního hledání Google v novém okně.

Hledání probíhá na celém LAW, nikoli jen v KALu!

Nalezeny jsou všechny stránky, na nichž se alespoň jednou vyskytuje hledaný výraz. Ten pak musíte po otevření odkazu znovu najít vaším prohlížečem - standardně klávesami Ctrl + F ("Find").Podrobnější údaje pro hloubavé návštěvníky


Omlouváme se našim zákazníkům za nepohodlí.
Bohužel čistě textová forma našich retro stránek jiný postup neumožňuje. Klasické vyhledávání, které po zadání úslužně vyplivne všechny nalezené tituly, předpokládá databázovou technologii, kterou náš web nedisponuje.

Jednoho dne třeba i my podlehneme a uděláme vedle tohohle navíc úplně nový e-shop podle dnešní fazóny, kde bude i normální funkce "search", na jakou jste zvyklí.
Zatím to berte jako třeba jízdu historickou tramvají - není to ani rychlé ani komfortní, ale lze v tom najít jistý půvab.Jako každé hledání obecně a internetové obzvlášť má i tohle své občasné mušky.

Google samozřejmě není neomylný a občas provádí různé podivnosti; jeden čas třeba pár měsíců tvrdošíjně neindexoval (a tím pádem pak ani neprohlížel) naši banánovku s avantgardou.

Někdy se nezobrazí správně nabodeníčka, což je ale v příkazovém řádku Googlu jasně vidět a stačí to opravit přímo v něm.
Stejného výsledu totiž dosáhnete, když do Googlu jednoduše vložíte: "hledaný výraz site:lege.cz"
(obecně "hledaný výraz site:jakýkoli web, který chcete prohledat").

Úvodní menu KAL

Hlavní menu LAW